Můj příběh

Cesta k truhlařině


Rád dělám věci, které mě baví, a které mně samotnému dávají smysl. Nevěnoval jsem se proto moc stavařině, ačkoliv jsem ji vystudoval. Nechtěl jsem prosedět celé dny nad projekty u počítače. Mnohem líp jsem se cítil na paintballu, kde jsem pracoval celých deset let. K truhlařině jsem se pak dostal vlastně náhodou.

První truhlářskou „zakázku“ jsem přijal nevědomky, když moji rodiče potřebovali do obýváku novou vestavěnou skříň. Nechtěl jsem jim dovolit, aby za ni platili, protože jim ji můžu vyrobit sám. Druhou „zakázkou“ pak bylo vybavení mého bytu. Jsem totiž puntičkář a chtěl jsem, aby vše bylo přesně podle mých představ.

Když propukla pandemie a lockdown, práce na paintballu se ze dne na den zastavila. Bylo jasné, že se situace jen tak nezmění. Musel jsem hledat novou cestu.

Než abych se z toho hroutil, rozhodl jsem se, že budu dělat u kamaráda v truhlárně. Začal jsem mu pomáhat, díky čemuž jsem se zdokonalil v řemesle. V té době jsem taky objevil pegboard – a další nápad byl na světě.

 

Proč zrovna Pegboards


Jednou jsem na internetu narazil na fotku pegboardu. Učaroval mi vším – od úsporného designu po univerzálnost. Umím být někdy nerozhodný, a myšlenka takto tvárného nábytku mě zaujala. Pověsíte ho na zeď, a až potom rozmýšlíte, kam upevníte kterou poličku, kolík nebo háček. Nejste-li s rozvržením spokojeni napoprvé, vůbec to nevadí. Umisťování doplňků je snadné a nezávazné.

Zjistil jsem ovšem, že v České republice pegboard v požadované kvalitě neseženu, a musel jsem si ho proto vyrobit sám. Následně jsem se rozhodl nabídnout pegboard všem, kdo o něj stojí.

 

Co mohu nabídnout


Ať už jsem pracoval na paintballu nebo jako prodavač medoviny, vždycky mě nejvíc potěšilo, když byli zákazníci spokojeni, a když se pak nadšeně vraceli. Nechci být obyčejným a zakaboněným řemeslníkem, chci lidem nabídnout kvalitní produkt a neztratit úsměv na tváři.

Budu proto rád, když využijete mých služeb. Vyjdu vám vstříc ve vašich požadavcích a s radostí pro vás zhotovím odolný a stylový kus nábytku, který vzniká za udržitelných podmínek u nás v České republice. Nebojte se mi ozvat i ohledně jiných zakázek. Těším se na naši spolupráci. 

Zpět do obchodu