Povrchové úpravy

Nevíte, jakou povrchovou úpravu si pro svůj pegboard zvolit? Přečtěte si pro inspiraci tento článek. Nabízených úprav se ale nemusíte držet zcela – kdo chce být kreativní, může si beznátěrový pegboard namořit či nabarvit podle vlastního vkusu.

 

Bez nátěru 


Přirozená a přesto originální – taková je základní varianta pegboardu. Přírodní pegboard je dohladka vybroušený a sluší každému interiéru. Můžete si jej ale také natřít a dotvořit podle vlastních představ.

  

 

Bezbarvý nátěr (Osmo tvrdý voskový olej)


Pro tuto variantu využívám nátěr od německé značky OSMO. Jde o produkt na bázi přírodních olejů a vosků. Zajišťuje lepší odolnost vůči zašpinění, odpuzuje vodu, je odolný vůči oděrkám a také je příjemný na dotek.

 

Bílá (Remmers Deckfarbe


Bílá barva od německé značky Remmers je vodou ředitelná krycí barva s hedvábným leskem, šetrná k životnímu prostředí. Bílý nábytek je nadčasový, vyznačuje se nenápadným a přesto neotřelým designem. Pegboard v bílé barvě tedy snadno zapadne do všech interiérů.

 

 

Černá (Remmers Deckfarbe


Černá barva od německé značky Remmers je vodou ředitelná krycí barva s hedvábným leskem, šetrná k životnímu prostředí. Černý nábytek ocení hlavně fajnšmekři  - vyjímá se po boku neutrálních barev typických pro moderní interiéry či interiéry v industriálním stylu. Stejně tak ale může černý pegboard plnit funkci hlavního a výrazného prvku.

 

 

 

Zpět do obchodu